Janik - Kominki Szczecin, ul. Karola Balińskiego 7E, Tel: 91 314 38 28. Zamów wyjątkowy kominek do Twojego domu!

  • Kominki i piece

    Stylizowane według indywidualnych wymagań i upodobań klienta.Szczegóły oferty
  • Kamieniarstwo

    Parapety, schody (zewnętrzne i wewnętrzne), blaty kuchenne, posadzki. Szczegóły oferty
  • Polskie piece z duszą

  • 1
  • 2
  • 3

Starterfirm - agencja interaktywna

Niniejsza strona internetowa została zrealizowana przez starterfirm.pl

Nasza agencja interaktywna startefirm zajmuje się tworzeniem i obsługą stron internetowych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy jak efektywnie promować firmę w internecie. Dlatego też oprócz projektowania stron, oferujemy ich skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google.

Wykonujemy również identyfikację wizualną, która sprawi, że twoja firma zostanie dobrze odebrana i zapamiętana przez potencjalnych klientów. Nasza oferta zawiera dodatkowo audyty SEO, prowadzenie oficjalnych profili w portalach social media oraz marketing szeptany. Jeżeli jesteś zainteresowany skutecznym promowaniem swojej działalności w sieci i dotarciem do większego grona klientów to skontaktuj się z nami. Niezwłocznie przedstawimy Ci rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb oraz wstępny kosztorys.

Przykładowe realizacje

Kominki Abramczyk

Strona zrealizowana dla firmy Abramczyk ze Śląska powstała w oparciu o gotowy szablon autorstwa Starterfirm. Bogata oferta kominków została przestawiona na stronie składającej się ze Strony Głównej oraz zakładek: Oferta, Galeria i Kontakt. Mamy nadzieję że dobór szaty graficznej i wybór zdjęć uatrakcyjnił wygląd strony. Projekt naszego autorstwa to w pełni funkcjonalna strona, która pozwala klientom na sprawne poruszanie się po witrynie.

Kominki Abramczyk - Opatów

Specjalizacją firmy Kominki Abramczyk są wykonywane pod indywidualne zamówienie kominki tradycyjne i nowoczesne. Śląsk to główny obszar działań firmy, ale przyjmowane są również zlecenia z innych rejonów Polski i zagranicy. Budowa kominków odbywa się zgodnie z najnowszymi technologiami. Do tworzenia obudowy kominków firma wykorzystuje różne materiały, takie jak marmur, piaskowiec, granit, kamień, cegłę, które można łączyć z elementami z drewna i metalu. Wkłady kominkowe charakteryzuje najwyższa jakość. Więcej o ofercie firmy znajduje się na stronie www.slask-kominki.pl.

Elementy szklane Housekrup

Strona przygotowana przez zespół Starterfirm dla firmy HouseKrup składa się ze Strony Głównej oraz w pełni zoptymalizowanych podstron ze szczegółową ofertą elementów szklanych. Dołożyliśmy wszelkich starań aby w przejrzysty i czytelny dla klienta sposób zaprezentować ofertę: kabiny prysznicowe na wymiar, szkło lacobel, drzwi szklanych, lustra na wymiar, balustrady, szkło z grafiką oraz zabudowy całoszklane. Strona zawiera zakładkę Galeria (która umożliwia zapoznanie się z zdjęciami realizacji) oraz zakładki Blog i Kontakt. Strona została wyposażona w funkcjonalny formularz kontaktowy, który pozwala na bezpośrednie przesłanie zapytania o wycenę.

Elementy szklane Housekrup - Kraków

Firma HouseKrup z Krakowa oferuje elementy szklane do wnętrz najlepszej jakości. Każdy indywidualny projekt jest w pełni dostosowany do potrzeb klienta oraz wkomponowany w ogólną aranżację wnętrza. HouseKrup oferuje fachowe doradztwo w kwestii montażu elementów szklanych, oferta sprzedażowa kierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Każdy projekt zrealizowany przez HouseKrup wyróżnia się estetycznym wyglądem, oryginalnym designem i funkcjonalnością.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Projektu:
Zduństwo – wsparcie tradycyjnego rzemiosła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.