Janik - Kominki Szczecin, ul. Karola Balińskiego 7E, Tel: 91 314 38 28. Zamów wyjątkowy kominek do Twojego domu!

  • Kominki i piece

    Stylizowane według indywidualnych wymagań i upodobań klienta.Szczegóły oferty
  • Kamieniarstwo

    Parapety, schody (zewnętrzne i wewnętrzne), blaty kuchenne, posadzki. Szczegóły oferty
  • Polskie piece z duszą

  • 1
  • 2
  • 3

Poradnik

Akcesoria kominkowe

Tutaj dowiesz się, jakie akcesoria będą Ci potrzebne, jeśli posiadasz (bądź chcesz posiadać) kominek. Przekonaj się, co będzie dla Ciebie niezbędne, a bez czego możesz się obejść.

Czytaj więcej...

Co trzeba wiedzieć o kominkach

Szukasz porad stricte technicznych? W tym dziale tylko takie znajdziesz. Z artykułu dowiesz się między innymi wszystkiego na temat mocy kominka, a więc parametru, który z Twojego punktu widzenia jest najbardziej istotny.

Czytaj więcej...

Obieg powietrza w kominku

Obieg powietrza w obrębie kominka jest istotny nie tylko ze względu na prawidłowe i efektywne spalanie, ale też - ze względu na bezpieczeństwo Ciebie i Twoich bliskich. Tutaj dowiesz się wszystkiego na ten temat.

Czytaj więcej...

Ogrzewanie drewnem w kominku

Czy drewnem można ekonomicznie ogrzewać cały dom? Czy można to zrobić jedynie za pomocą jednego kominka? Odpowiedź jest prosta - jak najbardziej. Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

Czytaj więcej...

Rozmiary kominków

Jaki kominek kupić? Jaka powinna być jego maksymalna i minimalna moc? Wreszcie - jak dobrać kominek do metrażu i właściwości termicznych naszego budynku? Tutaj znajdziesz odpowiedź na ten temat.

Czytaj więcej...

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Projektu:
Zduństwo – wsparcie tradycyjnego rzemiosła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.