Janik - Kominki Szczecin, ul. Karola Balińskiego 7E, Tel: 91 314 38 28. Zamów wyjątkowy kominek do Twojego domu!

  • Kominki i piece

    Stylizowane według indywidualnych wymagań i upodobań klienta.Szczegóły oferty
  • Kamieniarstwo

    Parapety, schody (zewnętrzne i wewnętrzne), blaty kuchenne, posadzki. Szczegóły oferty
  • Polskie piece z duszą

  • 1
  • 2
  • 3

W dniach 16-18 marca odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF. Jest to największa i najbardziej popularna branżowa impreza wystawiennicza na Pomorzu Zachodnim oraz jedna z bardziej znaczących w Polsce. To miejsce prezentacji nowych produktów i technologii oraz doskonałe forum wymiany doświadczeń. Podobnie jak w latach ubiegłych nasza firma miała możliwość zaprezentowania się na powyższych targach.

W roku bieżącym głównymi produktami przedstawianymi na naszym stoisku były kominki domowe oraz piece kaflowe.  Na stoisku można było obejrzeć kilka rodzajów kominków i pieców kaflowych, których nowy design oraz gustownie dobrane materiały i wysoka ich jakość sprawiała, że wielu zwiedzających przejawiało duże zainteresowanie naszymi produktami.

Po raz pierwszy zaprezentowano również na powyższych targach nasze nowe produkty jakim są biokominki, które dają możliwość upajania się przyjemnym ciepłem kominka i kojącym widokiem prawdziwych płomieni. Z uwagi na fakt, że można uzyskać w nich żywy ognia w wyniku spalania bioetanolu bez koniczności podłączania do komina (a tym samym nie wymagających żadnych pozwoleń) powoduje, że popularność ich w naszym kraju ciągle wzrasta.

Ponadto nasze stoisko prezentowało w szerokiej gamie kolorów i wzorów takie produkty jak: blaty kuchenne, schody kamienne itp.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Projektu:
Zduństwo – wsparcie tradycyjnego rzemiosła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.