Poradnik

Akcesoria kominkowe

Tutaj dowiesz się, jakie akcesoria będą Ci potrzebne, jeśli posiadasz (bądź chcesz posiadać) kominek. Przekonaj się, co będzie dla Ciebie niezbędne, a bez czego możesz się obejść.

Czytaj więcej...

Co trzeba wiedzieć o kominkach

Szukasz porad stricte technicznych? W tym dziale tylko takie znajdziesz. Z artykułu dowiesz się między innymi wszystkiego na temat mocy kominka, a więc parametru, który z Twojego punktu widzenia jest najbardziej istotny.

Czytaj więcej...

Obieg powietrza w kominku

Obieg powietrza w obrębie kominka jest istotny nie tylko ze względu na prawidłowe i efektywne spalanie, ale też - ze względu na bezpieczeństwo Ciebie i Twoich bliskich. Tutaj dowiesz się wszystkiego na ten temat.

Czytaj więcej...

Ogrzewanie drewnem w kominku

Czy drewnem można ekonomicznie ogrzewać cały dom? Czy można to zrobić jedynie za pomocą jednego kominka? Odpowiedź jest prosta - jak najbardziej. Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

Czytaj więcej...

Rozmiary kominków

Jaki kominek kupić? Jaka powinna być jego maksymalna i minimalna moc? Wreszcie - jak dobrać kominek do metrażu i właściwości termicznych naszego budynku? Tutaj znajdziesz odpowiedź na ten temat.

Czytaj więcej...

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Projektu:
Zduństwo – wsparcie tradycyjnego rzemiosła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Beneficjent:
Usługi Zduńsko Murarskie Stanisław Janik
ul. Winogronowa 7,
70-771 Szczecin,
NIP 9551492280

Google Translate

Facebook

Kominki Janik - Dane kontaktowe

Kominki Janik
Karola Balińskiego 7b
70-893 Szczecin (Płonia)

Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Dawid Janik
Kom: +48 503 866 265
E-mail: zdunstwo@op.pl