W dniach 13-15 marca odbyły się 18. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF. Jest to największa i najbardziej popularna branżowa impreza wystawiennicza na Pomorzu Zachodnim oraz jedna z bardziej znaczących w Polsce. To miejsce prezentacji nowych produktów i technologii oraz doskonałe forum wymiany doświadczeń. Podobnie jak w latach ubiegłych nasza firma miała możliwość zaprezentowania się na powyższych targach.

W roku bieżącym głównymi produktami przedstawianymi na naszym stoisku były kominki domowe oraz piece kaflowe.  Na stoisku można było obejrzeć kilka rodzajów kominków i pieców kaflowych, których nowy design oraz gustownie dobrane materiały i wysoka ich jakość sprawiała, że wielu zwiedzających przejawiało duże zainteresowanie naszymi produktami.

Po raz pierwszy zaprezentowano również na powyższych targach nasze nowe produkty jakim są biokominki, które dają możliwość upajania się przyjemnym ciepłem kominka i kojącym widokiem prawdziwych płomieni. Z uwagi na fakt, że można uzyskać w nich żywy ognia w wyniku spalania bioetanolu bez koniczności podłączania do komina (a tym samym nie wymagających żadnych pozwoleń) powoduje, że popularność ich w naszym kraju ciągle wzrasta.

Ponadto nasze stoisko prezentowało w szerokiej gamie kolorów i wzorów takie produkty jak: blaty kuchenne, schody kamienne itp.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Nazwa Projektu:
Zduństwo – wsparcie tradycyjnego rzemiosła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Beneficjent:
Usługi Zduńsko Murarskie Stanisław Janik
ul. Winogronowa 7,
70-771 Szczecin,
NIP 9551492280

Google Translate

Facebook

Kominki Janik - Dane kontaktowe

Kominki Janik
Karola Balińskiego 7b
70-893 Szczecin (Płonia)

Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Dawid Janik
Kom: +48 503 866 265
E-mail: zdunstwo@op.pl